• ROGER FIFTHY/230 Gates Flashing Light in Dubai UAE
ROGER FIFTHY/230 Gates Flashing Light in UAE
Cash on Delivery Cash on Delivery
  • Brand: ROGER
  • Product Code: FIFTHY/230
  • Availability: In Stock
Price 250 AEDIn Stock
Available Options
Order On WhatsApp
ROGER FIFTHY/230 Flashing Light:
  • FIFTHY/230
  • LED flashing light series FIFTHY 230V 115V with integrated antenna.
Technical Features:
  • Standard power : 230V AC - 115V AC +/- 10%
  • Operating temperature : -20+55 °C
  • Protection level : IP55
  • Max flashing light charge : 6,5W
  • Tuning frequency : 433.920 MHz
  • Modulation : 1Hz